BLM účetnictví - přesnostodbornostkvalita

O nás

Pár slov o naší firmě

Naše společnost je externí účetní firmou, která klientům nabízí komplexní služby vedení účetnictví i daňové evidence.

Součástí našich služeb je vedení a zpracování personální agendy, mzdového účetnictví, daňových přiznání, přehledů na zdravotní pojišťovny a OSSZ a statistických výkazů. Zastoupíme Vás při kontrolách a jednáních s finančním úřadem, živnostenským úřadem, úřadem práce, ČSSZ, zdravotní pojišťovnou a statistickým úřadem, tak abyste se mohli plně věnovat svému podnikání. Úzce spolupracujeme s daňovým poradcem.

Klademe důraz na individuální přístup ke klientům, neboť každé účetnictví je specifické. Zakládáme si na poctivém a upřímném jednání v přátelském duchu se zachováním dané profesionality. 

Zásadním bodem naší spolupráce s klientem je podpora dosažení jeho podnikatelských cílů v rámci pravidelného finančního reportingu, díky kterému si může podnikatel udržovat optimální náklady a průběžně sledovat výsledky hospodaření. V rámci služby vedení účetnictví je samozřejmostí průběžná diskuse nad daňovou optimalizací podnikání s respektováním české legislativy. 

Spolecne foto BLM

Automatizace & Inovace

Dáváme přednost novým technologiím a inovacím, které automatizují a urychlují určité účetní procesy. Účetnictví vedeme zcela online v cloudovém uložišti, pomocí sdílených disků a fakturačních nástrojů, ze kterých lze data exportovat a následně importovat do účetního programu, tak aby se data nemusela dvakrát přepisovat, jednou u klienta a pak i u nás. 

Není tak pro nás překážkou zpracovávat účetnictví klientům z celé České republiky. Pracujeme v účetním programu Pohoda, kde nabízíme klientům možnost pasivního přístupu nahlížení do účetnictví.

Vždy na příjmu!

S růstem Vašeho podnikání se Vám automaticky kapacitně přizpůsobíme. V naší společnosti jsme plně zastupitelné, a tak nedochází k tomu, že by Vaše účetní odjela na dovolenou či onemocněla a nikdo by Vaše účetnictví nezpracoval.

Hlavní výhody spolupráce s námi:

Fungujeme zcela online

Máme sjednané pojištění odpovědnosti

Individuální přístup ke klientům

Naše účetní:
Ing. Bronislava Kopecká

Ing. Bronislava Kopecká

Tel. +420 723 949 249

Email: kopecka@blmucetnictvi.cz

Bc. Lenka Hromadová

Bc. Lenka Hromadová

+420 724 921 508

Email: hromadova@blmucetnictvi.cz

Michaela Křenková

Michaela Křenková

+420 702 223 196

Email: krenkova@blmucetnictvi.cz

Rádi byste zjistili více o poskytovaných službách a cenové nabídce za jednotlivé služby?

Nebo nám zanechte Váš email a my se Vám ozveme.